لیست قیمت لوله و اتصالات ایزوپایپ

لیست قیمت لوله و اتصالات ایزوپایپ

لیست قیمت لوله و اتصالات ایزوپایپ

(لیست قیمت بروز می باشد و درصورت تغییر در همین پست اصلاحیه ارسال خواهد شد)

معرفی لوله های پنج لایه شرکت ایزوپایپ

ايزوپايپ نام تجاري شركت سهامي خاص است ، با نام ثبتي ” انتقال بهينة سيالات ” كه تحت قوانين بازرگاني جمهوري اسلامي ايران و مفاد اساسنامة آن اداره مي شود.اين شركت در تاريخ 18 ديماه 1374 خورشيدي با شمارة 618 براي مدت نامحدود به ثبت رسيده است .

كار خود را با توليد بي سابقة نوار تفلون در سطح كشور آغاز و در سال 1379 ، توليد لوله هاي 5لايه در دو نوع PERT و PEX را به فعاليت خود افزود ، به دنبال آن اتصالات رزوه اي را عرضه نمود ، سپس اتصالات پرسي را در ليست توليدات خود قرار داد ولی این نوع اتصالات به ابزار کار مخصوص نیاز داشت که در دسترس تمام مجریان لوله کشی نبود ، این موضوع کارشناسان شرکت را بر آن داشت تا کار را برای مجریان تاسیسات راحت تر و برای مصرف کنندگان کم هزینه تر کنند ، به دنبال این هدف مهندسین توانمند ایزوپایپ با تحقیق و زحمت فراوان دو نوع جدید اتصالات با نام های ” کوپلی و کلمپی ” را ابداع نمودند .

مزیت این اتصالات نسبت به انواع قبلی این است که به راحتی و با ساده ترین ابزار کار قابل استفاده هستند ضمنا زمان کمتری صرف اجرای کار می شود ، ساختار این نوع اتصالات به گونه ای طراحی شده که با جایگزین کردن یک قطعه اتصال جدید به جای 4 قطعه اتصال از انواع قبلی با همان کاربرد ، مصرف فلز گرانبهائی همچون برنج (تشکیل شده از 58% مس ، 37% روی و 5% دیگر فلزات) را به حداقل می رساند به گونه ای که مصرف این فلز گرانبها به کمتر از نصف کاهش میابد و این گامی در جهت مصرف بهینه فلزات بود که ایزوپایپ پیمود.

نوین صنعت نماینده فروش محصولات ایزوپایپ در خراسان رضوی

معرفی لوله های پنج لایه ایزوپایپ

لوله های پنج لایه ایزوپایپ در ابتدا به مشخصه پلیمر PEX به بازار عرضه شد. این نوع پلیمر ها به طور کلی دارای ساختار شبکه بندی شده هستند و در دماهای بالا و همینطور فشارهای داخلی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند اما از طرفی تولید این نوع محصول دشوار است و با پیچیدگی های خاصی همراه است و احتمال خطا در مرحله Croos Link وجود دارد.

پس از این نوع پلیمر، دسته پلیمرهای دیگری به نام های PE-RT که در گروه پلیمرهای شبکه ای قرار دارند به این دنیای تکنولوژی جدید اضافه شوند. این نوع از پلیمرها دیگر مشکل خطای مورد قبلی را نداشت و به نوعی از نظر بهداشتی و ساختاری مشکلی ایجاد نمی کردند.

پلیمرهایی که در لوله های ایزوپایپ پنج لایه استفاده شده از از نوع PE-RT هستند که در برابر دمهای دما و همینطور فشارهای داخلی بسیار مقاوم هستند.

در لوله های ایزوپایپ پنج لایه یک لایه آلومینیوم وجود دارد که در بخش میانی لوله ها تعبیه شده است و این جنس سب می شود که استحکام لوله ها افزایش یابد و به نوعی ستون فقرات لوله محسوب می شود. از طرفی ورود اکسیژن به سیال داخلی لوله ها جلوگیری می شود. میزان انعطاف پذیری لوله های پنج لایه ایزوپایپ بسیار زیاد است .

لوله ایزوپایپ

نوین صنعت نماینده فروش محصولات ایزوپایپ در خراسان رضوی

ویژگی های لوله های پنج لایه ایزوپایپ

ضریب انبساط لوله های پنج لایه ایزوپایپ پایین است در حدود ۱۹-۱۴ می باشد پایین بودن ضریب انبساط حرارتی در لوله های پنج لایه ایزوپایپ به دلیل وجود لایه آلومینیوم است.

لایه آلومینیومی که در لوله های پنج لایه ایزوپایپ استفاده می شود بر اساس استاندارد ASTM است که دارای استحکام کششی حداقل ۱۰۰ Mpa است. طول این لایه در برابر پارگی در حدود ۲۰  درصد است. و ضخامت استفاده شده نیز بین ۲-۳  mm بسته به قطر لوله تعیین شده است.

آلومینیوم به کار رفته در لوله های ایزوپایپ پنج لایه از نوع آلیاژی است که قابلیت جوش بالایی دارد. لوله های پنج لایه ایزوپایپ را می توان به دو صورت لب به لب و لب روی لب جوش داده می شود.هر یک از دو روش سبب می شود که محصول نهایی با دو کارایی متفاوت فراهم شود که از نظر تحمل فشار داخلی با هم فرق دارند. در نظر داشته باشید به طور کلی لوله های ایزوپایپ پنج لایه تلفیقی از پلیمر و فلز هستند که در واقع دو لایه پلی اتیلن و یک لایه آلومینیوم در این محصول دیده می شود. چسبی که برای چسباندن این لایه ها استفاده می شود دارای استحکام بالایی است ، مقاومت حرارتی بالایی دارد و می تواند تا دمای ۱۱۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. این چسب سبب می شود که لوله های پنج لایه ایزوپایپ تبدیل به یک لوله هموژن شود.

لایه های داخلی لوله های پنج لایه ایزوپایپ در مقابل تغییرات دما بسیار مقاوم هستند، در مقابل اسید و بازها و هر نوع خوردگی و خراشیدگی بسیار مقاوم هستند. به دلیل وجود عدم زبری دیواره های لوله از رسوب گرفتگی آن جلوگیری می شود.در این لوله ها جریان الکتریسیته نفوذی ندارد.

پوشش خارجی که برای لوله های پنج لایه ایزوپایپ طراحی شده است به صورتی است که لوله در برابر تأثیرات محیطی و اسیدهای ناشی از خاک مقاومت خوبی دارد.

جهت اطلاع از تخفیف ها و خرید محصولات ایزوپایپ با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید

051-37298569

09014396750

09370974092

دانلود لیست قیمت ایزوپایپ pdf

4.3/5 - (3 امتیاز)
دیدگاه‌ها 0

*
*